fbpx
Macie pytania?
FAQ
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

FAQ (ang. Frequently Asked Questions) czyli najcześciej zadawane pytania. Umieściłem tutaj odpowiedzi na pytania które najczęściej zadajecie nam przed podjęciem decyzji o wyborze fotografa, mam nadzieję że ułatwi nam to współpracę.

Jak opiszecie wasz styl fotografowania?

Stawiamy na naturalność i spontaniczność. Chcielibyśmy żebyście byli sobą i pokazali jacy jesteście na prawdę. My postaramy się uchwycić to najlepiej jak potrafimy.

Skąd jesteście, gdzie fotografujecie?

Mieszkamy w Nysie, to mniej więcej w połowie drogi między Wrocławiem a Opolem, tutaj też znajduje się siedziba naszej firmy. Śluby fotografujemy głównie w zachodniej i południowej Polsce, nie ma jednak przeszkód żebyśmy wybrali się dalej. Zdarza się nam jeździć za granicę.

Czy możemy się spotkać, porozmawiać i obejrzeć albumy?

Oczywiście. Z przyjemnością zobaczymy się z Wami, dojazd do Wrocławia czy Opola to żaden problem, chyba że Wy macie ochotę zawitać do nas, zapraszamy na pyszną kawę.

Czy fotografujecie coś poza ślubami?

Głównie fotografujemy śluby i wesela, ale oferujemy też: sesje narzeczeńskie, portretowe, biznesowe i komercyjne.

Czy zawsze fotografujecie we dwójkę?

To zależy od pakietu który wybierzecie lub indywidualnych ustaleń. możecie sprawdzić to na stronie z ofertą
oferta i zakres usług

Kiedy powinniśmy zarezerwować termin?

Najrozsądniej zrobić rezerwację na około rok przed datą ślubu, ale zdarzają się pary które robią to jeszcze szybciej. Nie ma tutaj żadnej reguły, raz Para Młoda zadzwoniła do mnie trzy dni przed ślubem i się udało.

Czy podpisujemy umowę?

Tak, zawsze podpisujemy umowę, w niej zawarte są wszystkie ważne informacje dotyczące naszej współpracy. Jeżeli nie macie czasu żeby się spotkać lub np. mieszkacie za granicą, umowę możemy podpisać drogą mailową. Przy podpisaniu umowy każda para wpłaca zadatek w wysokości 500 zł na rezerwację terminu.

Czy koszt dojazdu jest wliczony w cenę?

Pierwsze 100 km jest wliczone w cenę reportażu, nie zależenie od pakietu jaki wybierzecie. Powyżej tej odległości koszty dojazdu ustalamy indywidualnie z każdą parą, dotyczy to także noclegu. Jeżeli Wasz ślub odbywa się w znacznej odległości wolimy być na miejscu dzień wcześniej.

Czy fotograf posiada zapasowy sprzęt na wypadek awarii?

Nigdy nie przytrafiła się nam awaria sprzętu fotograficznego, mimo to jesteśmy przygotowani na „złośliwość przedmiotów martwych”. Mamy ze sobą spory zapas baterii, akumulatorów, lampy błyskowe i oczywiście zapasowy aparat.

Kiedy odbywa się plener ślubny?

Im szybciej tym lepiej, maksymalnie to 2 – 3 tyg. od daty ślubu.

W jakiej formie dostaniemy zdjęcia?

Wszystkie zdjęcia w formie plików będą na pendrivie w stylowym opakowaniu, dla każdej pary tworzymy też galerię online. Albumy i odbitki są dostępne w zależności od pakietu usług. Nie ma jednak problemu aby zamówić je niezależnie od tego.

Ile dostaniemy zdjęć i jak długo będziemy na nie czekać?

To zależy od pakietu usług jaki wybraliście. Oczywiście nie trzymamy się sztywno tych ilości, zazwyczaj jest ich trochę więcej. Zdjęcia otrzymacie około 3 miesiące od wykonania ostatniej fotografii.

Kiedy rozliczamy się z fotografem?

Przy podpisaniu umowy wpłacacie zadatek, pozostała kwota dzielona jest na pół. Pierwszą połowę wpłacacie w dniu ślubu, ostatnią cześć w dniu otrzymania gotowych zdjęć i wybranych produktów.

Czy konieczna jest publikacja naszego ślubu na stronie?

Niema takiej konieczności, szanujemy Waszą prywatność. Jeśli jednak zgodzicie się na publikację będziemy bardzo wdzięczni za Waszą zgodę, w końcu trafiliście tutaj dzięki temu że inne pary wyraziły zgodę.

Czy możecie polecić inne firmy z branży ślubnej?

Tak, co roku poznajemy mnóstwo utalentowanych ludzi, muzyków, konferansjerów, stylistów, florystów.
listę tych osób znajdziecie tutaj

Mam inne pytania, jak mogę się skontaktować?

Żadne pytanie nie jest zbyt głupie żeby je zadać! Można skorzystać z formularza kontaktowego lub napisać bezpośrednio na kontakt@sensualstudio.pl
formularz kontaktowy