Cześć
Dowiedz się więcej
o nas

Nasze podejście

Cześć, cieszymy się że chcecie wiedzieć kim jesteśmy, jak pracujemy, w jakim kierunku chcemy się rozwijać.

Fotografowanie ślubów to fajna praca, możliwość utrwalania ważnych wspomnień daje nam ogromną satysfakcję. Podchodzimy do tego na luzie, nie zapominając o odpowiednim zaangażowaniu, ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu.
Staramy się być bardziej Waszymi przyjaciółmi, niż osobami które wykonują usługę. Chętnie pomożemy Wam zaplanować dzień ślubu, w razie potrzeby udzielimy niezbędnych porad, polecimy inną firmę z branży ślubnej. Wszystko po to aby mieć pewność, że najbardziej niesamowite wrażenia z tego dnia zapamiętacie na długie lata.

My będziemy mogli uwiecznić je na fotografiach, a to sprawia nam wielką frajdę.

Ania

Niezastąpiona przy fotografowaniu przygotowań Pana Młodego, podczas reportażu wyłapuje najlepsze kadry z drugiego planu, bardzo często te ważniejsze. Wprawne oko i najlepszy asystent na sesji plenerowej.
Kiedy odkłada aparat, wyżywa się kulinarnie, efekty możecie zobaczyć na jej blogu relaksprzygarach.pl

Trochę więcej o nas

Dawid

To z nim będziecie się kontaktować, ma spore doświadczenie więc pytajcie go o wszystko co przyjdzie Wam do głowy. Rozwieje wątpliwości każdej Panny Młodej. Fotograf z reporterskim zacięciem, szuka najlepszego światła i idealnego momentu, 100% kreatywności na plenerach.
Po godzinach realizuje autorskie projekty fotograficzne.