Opinie

Fotograf Ślubny Wrocław

Zobacz jak wspominają nas inni

Opinie

Wybór fotografa na ślub to nie lada wyzwanie, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Prawdopodobnie przejrzeliście już dziesiątki różnych stron. Mamy nadzieję, że referencje od par dla których mieliśmy przyjemność realizować reportaż, ułatwią Wam podjęcie decyzji. Pozytywny odbiór i dobra reputacja jest dla nas bardzo ważna, staramy się ciągle utrzymywać ten wysoki poziom usług fotograficznych. Wybraliśmy kilka ulubionych opinii, zobaczcie jak nas wspominają.

Opinie fotograf ślubny Wrocław MM

Magda i Mateusz, Wrocław

Z całego serca polecamy Sensual Studio. Zdjęcia zarówno plenerowe jak i reportażowe piękne, naturalne i profesjonalne. Doskonale uchwycone najpiękniejsze momenty Naszego Ślubu. Ania i Dawid wspaniali fotografowie ślubni i przemili ludzie. Polecamy i jeszcze raz serdecznie dziękujemy za piękną pamiątkę na całe życie.

Joanna i Kamil, Wrocław

Piękne, naturalne zdjęcia, od których nie można oderwać wzroku! Ania i Dawid to bardzo miła para, a przede wszystkim profesjonalni fotografowie ślubni, bardzo dyskretni i niewidoczni w pracy. Zdjęcia otrzymaliśmy w eskpresowym tempie. Serdecznie polecamy wszystkim Sensual Studio!
Dziękujemy raz jeszcze.

fotograf ślubny opinie Wrocław

Karolina i Wojtek, Wrocław

Polecam wszystkim, którzy marzą o przepięknej sesji ślubnej. Wszystkie momenty zostały idealnie uchwycone, każdy detal dopieszczony, piękne ujęcia. Z Dawidem i z Anią świetnie się współpracuje, są otwarci i zaangażowani. A sam efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania – niesamowita pamiątka. Zresztą, co tu dużo pisać – wystarczy spojrzeć na zdjęcia, mówią same za siebie.

Opinie fotograf ślubny Wrocław

Marta i Bartek, Głogów

Serdecznie polecam Sensual Studio jako fotografa ślubnego. Podczas sesji narzeczeńskiej i plenerowej współpraca przebiegała wzorowo – Dawid potrafił zaaranżować doskonałe ujęcia, ale też uchwycić niepozowane, naturalne, wyjątkowe chwile. W czasie ślubu i wesela Dawid nic nam nie narzucał, działał jakby „w tle”, ale potrafił uchwycić na zdjęciach wszystkie najważniejsze momenty. Na zakończenie dostaliśmy pięknie oprawione i elegancko wykonane albumy i pendrive’a.

opinie fotograf ślubny Wrocław

Beata i Wiktor, Wrocław

Podczas całego wesela Dawid był dokładnie tam gdzie działy się najważniejsze rzeczy! Wszystkie niezwykłe dla nas momenty zostały artystycznie uchwycone, a mimo to zdjęcia zachowały niezwykłą formę reportażu! Kontakt przez cały okres był znakomity! Dodatkowo szybko przekazane zdjęcia jeszcze bardziej nas ucieszyły :) Trochę stresowaliśmy się sesją, bo nie mamy doświadczenia w pozowaniu, a jednak Dawid z Anią uchwycili naturalne momenty! Polecamy!

fotograf ślubny Wrocław opinie

Patrycja i Adam, Zielona Góra

Bardzo gorąco polecam wszystkim parom planującym „najważniejszy” dzień swojego życia, bo takiej pamiątki jaką będą zdjęcia w wykonaniu Dawida i Ani z Sensual Studio z pewnością nie pożałujecie!!! My z radością wracamy wspomnieniami do tego dnia dzięki nim :)

Ewelina i Przemek, Głogów

Wspaniałe zdjęcia ślubne i plenerowe, nie można przestać oglądać. Zarówno zdjęcia, jak i albumy wykonane ze dużą starannością. Zachwyciły wszystkich. Dawid to fotograf ślubny który reprezentuje wysoki poziom, profesjonalista pod każdym względem. Wie co robi, potrafi doradzić i wie jak rozładować stres, który towarzyszy Parze Młodej (a zwłaszcza Pannie Młodej ;-)). Idealnie wychwycił najważniejsze momenty dnia. Bardzo gorąco polecam wszystkim przyszłym Parom Młodym!

Patrycja & Johnatan, Zielona Góra

5 Gwiazdek to za mało, aby wyrazić nasze zadowolenie! Pełen profesjonalizm w kazdym mozliwym aspekcie. Od samego poczatku byłam informowana o wszystkim na bieżaco. Dodatkowo, udzielanie odpowiedzi na pytania w tempie expresowym (To, czego potrzebuje każda Panna Młoda, aby nie zwariować!). Pełna współpraca z Para Młoda, nie ma rzeczy niemożliwych dla Dawida:). Zdjęcia sa prześliczne i cudowne. Otwartość na propozycje, pomysłowość na wykonanie projektu godna uwagi i niepowtarzalna praca. Nie ma nawet jednej dziedziny, w której mogłabym zwrócić uwagę, że coś mogłoby zostać wykonane lepiej. Czysta perfekcja, bardzo przyjemny człowiek do współpracy i przesympatyczna żona-asystent! Z czystym sumieniem polecamy Dawida każdemu! Extraordinary & Excellent!

fotograf ślubny opinie Wrocław

Karolina i Kacper, Głogów

Dawid i Ania, to profesjonalni fotografowie w każdym calu. Dzięki Sensual Studio mamy piękną pamiątkę w postaci cudownych zdjęć. Potrafili uchwycić najważniejsze momenty oraz wzruszające chwile. Bardzo się cieszymy, że to właśnie ich wybraliśmy w tak ważnym dla nas dniu.

Więcej opinii znajdziecie na Facebooku lub Mapach Google

Opinie Fotograf Ślubny Głogów | Sensual Studio

Ania & Dawid

[flo_instagram_follow label=”Obserwuj nas” instagram_url=”https://www.instagram.com/sensual_studio/” ]

Zobacz