Opinie
Zobacz jak wspominają nas inni
Kilka słów od naszych par

Opinie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór fotografa na ślub to nie lada wyzwanie. Prawdopodobnie przejrzeliście już dziesiątki różnych stron. Mamy nadzieję, że referencje od par dla których mieliśmy przyjemność realizować reportaż, ułatwią Wam podjęcie decyzji. Pozytywny odbiór jest dla nas bardzo ważny, staramy się ciągle utrzymywać ten poziom. Wybraliśmy kilka ulubionych opinii, zobaczcie jak nas wspominają.

Magda i Mateusz

Z całego serca polecamy Sensual Studio. Zdjęcia zarówno plenerowe jak i reportażowe piękne, naturalne i profesjonalne. Doskonale uchwycone najpiękniejsze momenty Naszego Ślubu. Ania i Dawid wspaniali fotografowie i przemili ludzie. Polecamy i jeszcze raz serdecznie dziękujemy za piękną pamiątkę na całe życie.

Asia i Kamil

Piękne, naturalne zdjęcia, od których nie można oderwać wzroku! Ania i Dawid to bardzo miła para, a przede wszystkim profesjonalni fotografowie, bardzo dyskretni i niewidoczni w pracy. Zdjęcia otrzymaliśmy w eskpresowym tempie. Serdecznie polecamy wszystkim Sensual Studio!
Dziękujemy raz jeszcze.

Karolina i Wojtek

Polecam wszystkim, którzy marzą o przepięknej sesji ślubnej. Wszystkie momenty zostały idealnie uchwycone, każdy detal dopieszczony, piękne ujęcia. Z Dawidem i z Anią świetnie się współpracuje, są otwarci i zaangażowani. A sam efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania - niesamowita pamiątka. Zresztą, co tu dużo pisać - wystarczy spojrzeć na zdjęcia, mówią same za siebie.

Marta i Bartek

Serdecznie polecam Sensual Studio jako fotografa ślubnego. Podczas sesji narzeczeńskiej i plenerowej współpraca przebiegała wzorowo – Dawid potrafił zaaranżować doskonałe ujęcia, ale też uchwycić niepozowane, naturalne, wyjątkowe chwile. W czasie ślubu i wesela Dawid nic nam nie narzucał, działał jakby „w tle”, ale potrafił uchwycić na zdjęciach wszystkie najważniejsze momenty. Na zakończenie dostaliśmy pięknie oprawione i elegancko wykonane albumy i pendrive’a.

Beata i Wiktor

Podczas całego wesela Dawid był dokładnie tam gdzie działy się najważniejsze rzeczy! Wszystkie niezwykłe dla nas momenty zostały artystycznie uchwycone, a mimo to zdjęcia zachowały niezwykłą formę reportażu! Kontakt przez cały okres był znakomity! Dodatkowo szybko przekazane zdjęcia jeszcze bardziej nas ucieszyły :) Trochę stresowaliśmy się sesją, bo nie mamy doświadczenia w pozowaniu, a jednak Dawid z Anią uchwycili naturalne momenty! Polecamy!

Patrycja i Adam

Bardzo gorąco polecam wszystkim parom planującym "najważniejszy" dzień swojego życia, bo takiej pamiątki jaką będą zdjęcia w wykonaniu Dawida i Ani z Sensual Studio z pewnością nie pożałujecie!!!
My z radością wracamy wspomnieniami do tego dnia dzięki nim :)

Ewelina i Przemek

Wspaniałe zdjęcia ślubne i plenerowe, nie można przestać oglądać. Zarówno zdjęcia, jak i albumy wykonane ze dużą starannością. Zachwyciły wszystkich. Dawid to profesjonalista pod każdym względem. Wie co robi, potrafi doradzić i wie jak rozładować stres, który towarzyszy Parze Młodej (a zwłaszcza Pannie Młodej ;-)). Idealnie wychwycił najważniejsze momenty dnia. Bardzo gorąco polecam wszystkim przyszłym Parom Młodym!

Patrycja & Johnatan

5 Gwiazdek to za mało, aby wyrazić nasze zadowolenie! Pełen profesjonalizm w kazdym mozliwym aspekcie. Od samego poczatku byłam informowana o wszystkim na bieżaco. Dodatkowo, udzielanie odpowiedzi na pytania w tempie expresowym (To, czego potrzebuje każda Panna Młoda, aby nie zwariować!). Pełna współpraca z Para Młoda, nie ma rzeczy niemożliwych dla Dawida:). Zdjęcia sa prześliczne i cudowne. Otwartość na propozycje, pomysłowość na wykonanie projektu godna uwagi i niepowtarzalna praca. Nie ma nawet jednej dziedziny, w której mogłabym zwrócić uwagę, że coś mogłoby zostać wykonane lepiej. Czysta perfekcja, bardzo przyjemny człowiek do współpracy i przesympatyczna żona-asystent! Z czystym sumieniem polecamy Dawida każdemu! Extraordinary & Excellent!

Asia i Wojtek

Piękne ujęcia, rewelacyjnie uchwycone emocje i profesjonalizm. Podczas przygotowań, ceremonii ślubnej i samego wesela super współpraca, a przede wszystkim pewność, że na fotografiach uwiecznione będzie wszystko to, co być powinno. Sesja zdjęciowa w plenerze - milion pomysłów i świetna zabawa. Dziękujemy serdecznie za wspaniałe zdjęcia, super atmosferę na sesji i przepiękny album. Pozdrawiamy i polecamy !

Sara i Tomek

Dziękujemy za zdjęcia piękniejsze niż moglibyśmy sobie wymarzyć :) Sensual Studio to profesjonalizm, oryginalność i pomysłowość.
Poza tym najsypatyczniejsza para fotografów jakich kiedykolwiek spotkaliśmy! Serdecznie polecamy!

Karolina i Kacper

Dawid i Ania, to profesjonaliści w każdym calu. Dzięki Sensual Studio mamy piękną pamiątkę w postaci cudownych zdjęć. Potrafili uchwycić najważniejsze momenty oraz wzruszające chwile. Bardzo się cieszymy, że to właśnie ich wybraliśmy w tak ważnym dla nas dniu.

zobacz więcej
Od naszych par

Opinie