Kobieca sesja zdjęciowa to piękny makijaż, fryzura, wymarzone stylizacje, optymalne światło, retusz i praca doświadczonego fotografa. To wszystko podkreśli Twoją urodę i sprawi, że będziesz wyglądała fenomenalnie.
sesja zdjęciowa w plenerze
Taka sesja to wynik ciężkiej pracy i dobrej atmosfery podczas zdjęć. Żeby zapewnić ci maksymalny komfort, podpowiadam jak ustawić się podczas pozowania aby wyjść na zdjęciu najkorzystniej. Nie ma wątpliwości, każda kobieta powinna mieć takie zdjęcia, zaznaczyć swoją kobiecość i urodę w upragnionych stylizacjach. Nie “ gdy schudnę”, nie, “może pare lat temu”, nie “po wakacjach” najlepiej jest teraz! Gwarantuję że ci się spodoba, i za jakiś czas wrócisz po więcej z większą świadomością efektów.
stylizowana sesja zdjęciowa
Ile czasu trwa sesja zdjęciowa?
Sama sesja, mam na myśli wykonywanie zdjęć, trwa około 2-3 godzin. Pod uwagę biorę czas na krótką przerwę, zmianę stylizacji czy pomysłu na zdjęcia. Zawsze staram się aby były różnorodne.
Co z makijażem i stylizacją?
Jestem na etapie poszukiwania zaufanej wizażystki z którą chcę współpracować na stałe. Chętnie polecę kilka osób, ale na obecną chwilę musisz umówić się sama. Co do pomysłu na stylizację zakładam, że masz jakąś wizję.
Czy trzeba być modelką?
Absolutnie nie, o to abyś pięknie wyszła na zdjęciach dbam ja i wizażystka. Na sesje zdjęciowe decydują się kobiety które czują się świetnie ze sobą i chcą tą chwilę uwiecznić, ale też takie które potrzebują czegoś co rozbudzi poczucie piękna i pewność siebie.
Jakie robimy zdjęcia?
Styl i klimat zdjęć ustalamy przed sesją, najważniejszy jest twój komfort. Ja najbardziej lubię  portrety, ale podczas sesji robię też ujęcia całej sylwetki, delikatne i sensualne w ustalonych stylizacjach.​​​​​​​
sesja zdjęciowa bielizna
Jak się przygotować?
Po ustaleniu stylizacji wspólnie ustalamy miejsce zdjęć najlepiej pasujące do charakteru sesji. Może to być studio fotograficzne, apartament, twoje prywatne mieszkanie lub zaciszny plener.
Czy w sesji może uczestniczyć osoba towarzysząca?
Może być z tobą na przygotowaniach do sesji, na makijażu i przy wyborze stylizacji. Podczas samych zdjęć zostaje, modelka czyli ty, ja, czasem wizażystka. Wszystko po to abyś mogła poczuć pewność siebie przed obiektywem, unikać rozproszenia i wczuć się w wybraną “rolę”.
Czy moje zdjęcia zostaną opublikowane w internecie lub pokazywane komuś innemu?
Nie, przy każdej sesji podpisujemy umowę jest tam stosowny zapis w którym informuję, że zdjęcia są tylko dla ciebie. Jeżeli jednak zgodzisz się na publikacje jednego bądź kilku zdjęć będzie mi bardzo miło, a innym być może będzie łatwiej zdecydować się na podobną sesje. Taką zgodę można zawsze wycofać.
sesja zdjęciowa w studio
sesja zdjęciowa studio fotograficzne
Ile czasu wcześniej trzeba zarezerwować termin na sesję?
Wszytko zależy od tego ile w danym momencie mam innej pracy, najlepiej jeśli wiem o sesji minimum miesiąc przed terminem. 
Kiedy dostanę gotowe zdjęcia?
Podobnie jak z rezerwacją terminu, wszystko zależy od tego ile aktualnie mam innej pracy. Staram się nie przekraczać trzech tygodni. Jeżeli potrzebujesz zdjęcia szybciej, daj znać przy rezerwacji.
Czy można wybrać więcej zdjęć niż w pakiecie?
Tak, po sesji utworzę dla ciebie galerie online, będzie zabezpieczona hasłem. Tam wybierasz umówioną liczbę zdjęć, nie ma problemu aby wybrać ich więcej. Cenę za dodatkowe ujęcia ustalamy przed sesją.
Czy można dostać niewybrane zdjęcia, nawet bez retuszu i obróbki?
Nie, zdjęcia bez obróbki i retuszu nie są “skończonym efektem pracy”. To trochę tak jakby w ulubionej restauracji poprosić o składniki dania przed przygotowaniem. Jeżeli moje portfolio cie nie przekonuje, wybierz innego fotografa.
Gdzie mogę zobaczyć więcej zdjęć?
W tej chwili najwięcej aktualnych zdjęć znajdziesz na moim instagramie, za jakiś czas pojawi się też większa galeria na tej stronie. 
Sesja zdjęciowa w prezencie?
Jak najbardziej, możesz zrobić prezent bliskiej osobie. Taka sesja to świetny pomysł podarunek z okazji rocznicy ślubu, urodzin czy innej okazji. 
Ile kosztuje sesja zdjęciowa?
Na ostateczną cenę sesji ma wpływ wiele czynników, jednym z głównych jest miejsce sesji. Sesja zdjęciowa będzie tańsza jeżeli wybierzesz zdjęcia w plenerze lub wykorzystamy twoje mieszkanie (musze je wcześniej zobaczyć). Skorzystaj z formularza kontaktowego, postaraj się napisać jak najwięcej szczegółów odnośnie wymarzonej sesji, możesz napisać również bezpośrednio na adres mailowy. 
sesja zdjęciowa plener
sensualna sesja zdjęciowa
Back to Top